Vaikiškas elektrinis keturratis XT-Speed 4x80W 24V mėlynas
Kód: R-PA.S615.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis turi keturis variklius, kurių bendra galia yra 320W ir plačius EVA putų ratus. Keturratis lengvai įveikia įvairias kelio sąlygas, nesutvirtintą paviršių ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Radijas, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Keturratis XT-Speed turi priekinį LED apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 59 kg. Priekinėje panelėje yra jungiklis važiavimui į priekį, sustojimui ir atbulinei.
Važiuodami keturračiu, vaikai gali pasirinkti lėtą arba didesnį greitį naudojant perjungiklį. Pradėdami važiuoti ir stabdydami, transporto priemonė, dėka lėto starto funkcijos, nesukelia trūkčiojimo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x80W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Transporto priemonės ilgis: 110 cm
- Transporto priemonės plotis: 65 cm
- Transporto priemonės aukštis: 68 cm
- Svoris: 20,8 kg
- Ratai: 33 x 11 cm
- Sėdynė: 42 x 24 cm
- Maksimalus svoris 59 kg
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, USB, AUX, Radijas, Bluetooth
- iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Priekinis LED apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Greitis į priekį (2x) ir atbulinė pavarą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | PA.S615.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x80W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Bluetooth, Radijas, AUX |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Rozměry balení: | 107 x 57 x 48 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| Variklio galia: | 320W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
