Vaikiškas elektrinis keturratis XMX607 4x4 lakuotas rožinis
Kód: L-7494Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra puikus sprendimas net ir reiklesniems vairuotojams. Keturratis yra aprūpintas keturiais varikliais su galia 45W, tai reiškia, kad jis turi 4x4 paviršiaus pavarą ir turi akumuliatorių su talpa 12V 10Ah. Pradėjus važiuoti, išgirsite variklio garsus, o kelionę galite pagyvinti muzika, kurią galima paleisti naudojant gausiai aprūpintą muzikos panelę.
Keturratis turi lėtą startą, į lauką išvyksite greičiu 3-8 km/h. Patogumą užtikrina ekologinės odos sėdynė ir ratukai iš kietos EVA putos. Keturratis yra muzikos pultas su įėjimu USB, SD kortele ir MP3, be to, prie muzikos pulto galima prisijungti per Bluetooth.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 10Ah
- Pavarų dėžė: į priekį, atgal
- Transporto priemonės matmenys: 111 x 65 x 74 cm
- Transporto priemonės greitis: 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris: 25 kg
- Maksimalus svoris: 50 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamo laiko trukmė: apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Įranga:
- Ekologinės odos sėdynė
- minkšti putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, SD, MP3 įvestis, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802450569 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 111 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 65 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 74 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
