Vaikiškas elektrinis keturratis ATV su pripučiamais ratais raudonas
Kód: R-PA.BDM0906.AIR.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas ATV keturratis atvyksta su galingu elektriniu varikliu. Jis skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Guminiai pripučiami ratai prisitaiko prie įvairių reljefo tipų ir gali įveikti net nelygų paviršių. Vaikas sėdės patogiai formuotame ekologiškos odos sėdynėje ir kelionės metu apšvies priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Važiuoti tikrai maloniau su muzika, kurią galite leisti FM radijuje arba per MP3, SD, AUX ar USB įėjimą. Pradėjus veikti, išgirsite variklio garsus. Keturratis lėtai pradeda judėti ir sustoja, todėl neįvyksta "trūkčiojimas". Vaiko saugumą užtikrina automatinio stabdžio funkcija, kuri automatiškai aktyvuojasi atleidus akseleratoriaus pedalą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2 x 45W
- Baterija 12V/7Ah
- Transporto priemonės ilgis 102 cm
- Transporto priemonės plotis 65 cm
- Transporto priemonės aukštis 73 cm
- Transporto priemonės svoris 19,7 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Sėdynė 32 x 21 cm
- Priekiniai ir galiniai ratai 34 x 14 cm
- Važinėjimo trukmė apie 1-2 valandas
- Įkrovimo laikas apie 8 valandas
- Greitis 2-6 km/h
Įranga:
- Pučiamosios padangos
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai amortizatoriai 2x
- 2x galiniai amortizatoriai
- Sustiprinti galiniai spyruoklės
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Garso pultas: MP3, FM radijas, SD įvestis, AUX, USB
- Mygtukai su įrašytomis melodijomis
- signalas
- Variklio garsas užvedant
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0906.AIR.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 102 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 19,7 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 100 x 60 x 40 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 21 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 73 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
