Vaikiškas elektrinis keturratis Superme baltas
Kód: S-JC915-WHITESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas dviem varikliais, kurių bendra galia 90W. Keturratis lengvai įveikia įvairias reljefų rūšis, neasfaltuotą paviršių ir kalvas.
Tarp įrangos yra muzikos pultas su įėjimais USB ir MP3. Keturratis turi priekinį LED apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 25 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Transporto priemonės ilgis: 88 cm
- Transporto priemonės plotis: 46 cm
- Transporto aukštis: 51 cm
- Svoris: 9 kg
- Greitis: 2,5 - 3,5 km/h
- maksimalus svoris 25 kg
- Važiuojamoji trukmė: iki 60 min
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Modelis: JC915
Keturratės transporto priemonės įranga:
- Muzikos pultas: MP3, USB
- Priekinis LED apšvietimas
- Greitis į priekį ir atgal
- Automatinis sustojimas paspaudus dujų pedalą
- Plastikiniai ratai
- plastikinė sėdynė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724000266 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 88 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 9 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 83 x 52 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 46 cm |
| Sėdynės plotis: | 15 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 51 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
