Vaikiškas elektrinis keturratis XC-sport 2x45W geltonas
Kód: L-13560Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis XC-sport yra puikus sprendimas net ir reiklesniems vairuotojams. Jis aprūpintas nuotolinio valdymo pultu su saugos mygtuku Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Pradėjus važiuoti, išgirsite variklio garsus, o kelionę galite pagyvinti muzika, kurią galima paleisti naudojant gausiai aprūpintą muzikos panelį. Keturratis turi du variklius po 45W ir akumuliatorių su 12V 7Ah talpa.
Keturratis turi lėtą startą, į lauką išvyksite greičiu 3-3,5 km/h, tačiau tėvai bet kada gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Patogumą užtikrina plastikinė sėdynėir plastikiniai ratai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Transporto priemonės matmenys: 83 x 53 x 56 cm
- Greitis: 3-3,5 km/h
- Maks. apkrova: 25 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Transporto priemonės svoris: 11 kg
- važiavimo laikas: iki 1 valandos
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Stabdys: automatiškai, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas arba nuotolinio valdymo pultu
Įranga:
- nuotolinis valdymas
- Priekinis LED apšvietimas
- Plastikiniai ratai
- Plastikinė sėdynė
- Muzikos pultas su MP3 ir USB
- Nėra saugos diržų
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905323218000 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| USB įvestis: | Taip |
| Savybės: | Dálkové ovládání |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
