Medinė konstrukcija medis su paukščiais
Kód: L-10136Související produkty
Detailní popis produktu
Medinė konstruktoriaus dėlionės forma padeda lavinti motoriką, kantrybę ir akių-rankų koordinaciją. Konstruktoriaus blokeliai yra 2 cm storio, todėl juos galite statyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
Išmatavimai:
- Medis: 30 x 22 x 2 cm
- Pakuotė: 31 x 23 x 3 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstruktorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665990087 |
| Spalva: | Žalia, Ruda |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Įdėtiniai |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 22 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Pakuotės turinys: | Konstrukciniai blokai |
| Sunkumas: | Mažiesiems |
| Rozměry balení: | 31 x 23 x 3 cm |
| Plotis: | 2 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Aukštis: | 30 cm |
| Dalių skaičius: | 36 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
