Elektrinis automobilis Buggy UTV keturvietis 24V pripučiami ratais žalias
Kód: L-11959Související produkty
Detailní popis produktu
Keturių vietų elektrinis automobilis Buggy ATV turi keturis variklius, kurių galia 150W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 pavarą. Automobilis maitinamas 2x 24V10Ah akumuliatoriumi, kad vaikai galėtų ilgiau mėgautis važiavimu, pakuotėje yra pridėtas antras akumuliatorius su ta pačia galia kaip dovana.
Patogiai kelionei pasirūpins pripučiamos padangos ir keturi atskiri sėdynės iš ekologiškos odos. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, įėjimais USB ir AUX. Automobilio svoris yra 120 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą bei atsidarančias duris.
Automobilis turi sklandų startą, leidžia važiuoti į priekį/atgal ir turi 2 greičio režimus - lėtą ir greitą. Automobilis yra aprūpintas automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
- Pakuotėje yra 2x 24V10Ah baterijos ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x150W
- Baterijos: 2x 24V10Ah
- Automobilio ilgis: 192 cm
- Automobilio plotis: 100 cm
- Automobilio aukštis: 79 cm
- Ratų skersmuo: 38 cm
- Ratų plotis: 12 cm
- Sėdynė: 29 x 26 x 32 cm
- Automobilio apkrova: 120 kg
- Automobilio svoris: 72 kg
Savybės:
- Keturi sėdynės iš ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Pučiamosios padangos
- Atidaromos durys
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas: MP3, USB ir AUX įvestis, Bluetooth ir iš anksto įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5904665995815 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x24V 10Ah |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Sėdimų vietų talpa: | Keturių vietų |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Variklio galia: | 600W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
