Dvipusis nuotoliniu būdu valdomas automobilis Amphibious, valdomas rankų gestais, skirtas vandeniui, 2 pulteliai, žalias MT1395
Kód: MT1395Související produkty
Detailní popis produktu
Patirk adrenalino važiavimą žemėje ir vandenyje. Šis RC amfibinis automobilis puikiai važiuoja sausuma, smėlyje, žolėje ir tiesiog vandens paviršiuje. Dėl didelių ratų su iškilimais jis lengvai juda bet kokiame reljefe ir gali demonstruoti įvairius kaskadininkų triukus.
Pakuotėje yra net du pulteliai – klasikinis pultelis ir išmanusis rankinis judesio jutiklis, su kuriuo automobilį valdai vien judesiu. Automobilis taip pat turi spalvotą LED ratų apšvietimą, kuris suteikia važiavimui dar didesnį efektą.
SPECIFIKACIJA:
- Valdymas: 2,4 GHz
- Pavaros tipas: 4×4 (4WD)
- Funkcija: važiavimas į priekį / atgal, sukimas, kaskadiniai posūkiai, važiavimas sausuma ir vandeniu
- Efektai: LED ratų apšvietimas
- Valdikliai: klasikinis nuotolinio valdymo pultas + judesio jutiklio apyrankės valdiklis
- Automobilio baterija: įkraunama baterija (pridedama prie pakuotės)
- Įkrovimas: USB laidas
- Rekomenduojamas amžius: nuo 6 metų
- Automobilio matmenys: 15,8 × 16 × 8 cm
Pakuotės turinys:
- RC dviejų pusių automobilis
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- Judesių jutikliu valdomas laikrodžio pultas
- Įkraunama baterija
- USB įkrovimo laidas
- Suktuvas
- naudojimo instrukcija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724009856 |
| Spalva: | Žalia |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Amžius: | 6+ |
| Ilgis: | 16 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Rozměry balení: | 23 x 10,4 x 17,8 cm |
| Plotis: | 15,8 cm |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas, Šviesos efektai, 4x4, Valdymas rankų gestais |
| Aukštis: | 8 cm |
Oboustranné RC autíčko na dálkové ovládání STUNT Ovládání gesty rukou Do vody a sněhu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
