Nuotoliniu būdu valdomas R/C 4x4 baltai-juodas kamufliažas
Kód: L-9093Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis nuotoliniu būdu valdomas automobilis su visų keturių ratų pavara. Automobilio konstrukcija yra atspari smūgiams ir kritimams, leidžianti geresnį našumą važiuojant. Minkšti guminiai ratai užtikrina didelį automobilio sukibimą su įvairiomis dangomis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Spalva balta-juoda
- Medžiaga: metalas, guma, plastikas
- masto 1:10
- Galia 4x4
- Baterija 500 mAh 7,4V
- Frekvencija 2,4Ghz
- Važinėjimo trukmė 25-30 min
- įkrovimo laikas 2-3 valandos
- Reikalingos baterijos nuotoliniam valdymui 2x AA 1,5V
- Vaiko amžius 6+
- Ratų plotis 9,5 cm
Rinkinys apima:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- nuotolinis valdymas
- Baterija 500 mAh 7,4V
- Įkroviklis
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis 40 x 23 x 20 cm
- Nuotolinis valdymas 19,5 x 16 x 7 cm
- Pakuotės matmenys 49 x 27 x 26 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204751063 |
| Spalva: | Černá, Bílá, Karinė |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 40 cm |
| Įkrovimo laikas: | 180 minučių |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,1 kg |
| Mastelis: | 1:10 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | 4x4 |
| Aukštis: | 23 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
