Nuotoliniu būdu valdomas visureigis 1:16 raudonas MT1301
Kód: MT1301Související produkty
Detailní popis produktu
Stilingas nuotoliniu būdu valdomas automobilis 1:16 mastelyje džiugins kiekvieną mažą lenktynininką. Modelis turi realistišką visureigio išvaizdą, yra aprūpintas LED žibintais, tvirtais gumos padangomis ir lengvai valdomas nuotolinio valdymo pultu.
RC automobilis sukurtas važinėti tiek namuose, tiek lauke ant lygaus paviršiaus. Dėl tikslaus vairo reguliavimo vaikai gali mėgautis tikslesne kontrolė važiuojant. Automobilis puikiai tinka pramogoms ir pirmiesiems nuotykiams valdant nuotolinius modelius.
SPECIFIKACIJA:
- Mastelis: 1:16
- Automobilio matmenys: 27 × 12 × 10 cm
- Pakuotės matmenys: 34 × 15 × 13 cm
- Valdymas: nuotolinio valdymo pultas (į priekį/atgal, kairė/dešinė)
- Funkcijos: LED šviesos, tikslus krypties reguliavimas
- Padangos: Guminės
- Spalvos: raudona, mėlyna
- Amžius: 3+
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008910 |
| Spalva: | Červená |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 27 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 27 MHz |
| Mastelis: | 1:16 |
| Rozměry balení: | 34 x 12 x 10 cm |
| Plotis: | 12 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, Dálkové ovládání, guminiai ratai |
| Aukštis: | 10 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
