Nuotoliniu būdu valdomas Land Rover 4x4 R/C 1:14 žalias
Kód: L-6676Související produkty
Detailní popis produktu
Ieškote tobulos dovanos sūnui gimtadienio proga? Žaislų ministras Jums siūlo šį unikalų nuotolinio valdymo automobiliuką markės Land Rover!
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Land Rover R / C yra transporto priemonė, kuri vartotojui garantuoja puikų pramogų jausmą! Aukštas važiuoklė ir dideli ratai leidžia be vargo važiuoti nelygiu paviršiumi.
Transporto priemonė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, todėl ji atspari smūgiams ir kritimams. Nuostabūs parametrai ir sportiškas dizainas daro ją puikia transporto priemone tiek jaunesniems, tiek vyresniems berniukams.
Svarbiausios automobilio savybės:
- Veikimo dažnis: 2,4 GHz
- Licencija: LAND ROVER
- Dideli guminiai automobilio ratai užtikrina aukštą sukibimą su paviršiumi
- amortizatoriai
- Mastelis: 1:14
- Pavarų 4x4
- Galingas variklis
- šviesos efektai
- Turi atidaromą priekines variklio dangtį (baterijos vieta)
- Valdymas visomis kryptimis
Rinkinys apima:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- Nuotolinis valdymas
- Įkraunama baterija
- USB laidas
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis: 36 cm x 19 cm x 20 cm
- Valdymo pultas: 14 cm x 6 cm x 13 cm
- Pakuotė: 52,5 cm x 27 cm x 26 cm
Automobilis maitinamas 4,8 V baterija (pridedama) ir nuotolinio valdymo pultui reikalingos 2 x 1,5 V „AA“ baterijos (nepridedama). Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912729112 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Džipas |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 39 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 35 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,3 kg |
| Maks. greitis: | 7,5 km/h |
| Mastelis: | 1:14 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 19 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, 4x4 |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Double E (Double Eagle) je celosvětově známá značka specializující se na výrobu RC modelů, stavebnic, technických hraček a modelů vozidel pro děti i dospělé nadšence. Díky více než 30 letům zkušeností patří mezi největší a nejuznávanější výrobce dálkově ovládaných hraček a modelů na světě.
V sortimentu značky Double E najdete širokou škálu produktů – od RC stavebních strojů, nákladních vozidel a terénních aut, přes vojenskou techniku a hasičská auta, až po detailní modely známých značek a inovativní stavebnice CaDA, které podporují logiku, kreativitu a technické myšlení dětí.
Hlavní filozofií značky je propojit zábavu s učením, a proto jsou všechny produkty navrženy tak, aby rozvíjely motoriku, koordinaci, trpělivost i kreativitu. Double E si zakládá na kvalitě zpracování, realistickém designu a bezpečných materiálech, což zajišťuje dlouhou životnost a maximální bezpečnost při hraní.
| Výrobní společnost : | Double E Group Europe |
|---|---|
| Adresa : | Via Roma, 192/D - Castelgomberto (VI), Itálie |
| E-mail : | info@ee-co.com |
