Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C Ferrari FXX-K Rastar 1:18 raudonas
Kód: R-ZRC.96900.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Ferrari FXX-K yra licencijuotas Rastar produktas. Automobilis pagamintas 1:18 masteliu. Nuotolinis valdymas veikia 2,4 GHz dažniu. Naudodami nuotolinio valdymo pultą galime valdyti automobilio judėjimą visomis kryptimis, tai yra, į priekį, atgal, kairėn ir dešinėn.
Automobilis Ferrari FXX-K pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko ir pačių geriausių mechaninių bei elektroninių komponentų. Interjeras išbaigtas iki smulkiausių detalių. Automobilio durys atsidaro. Automobilis turi priekinę ir galinę šviesas, kurios turi LED apšvietimą. Rastar automobiliai juda greitai ir itin tiksliai.
- Nuotolinio valdymo pultas maitinamas dviem AA baterijomis.
- Automobilis maitinamas trimis AA baterijomis.
- Baterijos nėra komplekte.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Prekės ženklas: Ferrari
- Modelis: FXX-K
- Gamintojas: Rastar
- masto: 1:18
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- guminiai ratai
- amortizatoriai
- Atidaromos durys
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Važiuojama: į priekį, atgal, kairėn ir dešinėn
IŠMATAVIMAI:
- Automobiliai: 27 x 11 x 8 cm
- Pakuotė: 43 x 28 x 8 cm
Pakuotės turinys:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- Nuotolinis valdymas
- naudojimo instrukcija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.96900.CR |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | sportinis automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | Ferrari |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 27 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,7 kg |
| Mastelis: | 1:18 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 5 x AA |
| Plotis: | 11 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
