Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Thunder 1:16 žalias
Kód: MT1428Související produkty
Detailní popis produktu
Sportinis RC automobilis 1:16 džiugins kiekvieną mažą lenktynininką. Dėl lengvo valdymo jis juda į priekį, atgal, į kairę ir į dešinę ir nepamiršti šviesos efektai, kurie suteikia važiavimui tikrą lenktynių atmosferą. Automobilis turi patrauklų lenktynių stiliaus dizainą ir yra prieinamas keliomis spalvų variacijomis.
Pakuotėje yra USB įkrovimo laidas ir įkraunama 3,7 V baterija, todėl automobilį galite lengvai įkrauti ir vėl pradėti žaisti. Valdiklis veikia su 2× AA baterijomis (nėra komplekte). Puiki žaislas vaikams, kurie mėgsta greitį ir pramogas su nuotoliniu valdymu valdomais modeliais.
SPECIFIKACIJA:
- Mastelis: 1:16
- Automobilio matmenys: 23 × 9,5 × 5 cm
- Funkcija: į priekį / atgal / kairėn / dešinėn
- Efektai: šviesos
- Automobilio baterija: 3,7 V įkraunama (pridedama)
- Pultelio baterijos: 2× AA (nėra komplekte)
- Įkrovimas: USB laidas (pridedama)
- Amžius: 3+
Pakuotės turinys:
- RC sportinis automobilis
- Nuotolinis valdymas
- 3,7 V įkraunama baterija
- USB įkrovimo laidas
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724010203 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 3,7V |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 23 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Mastelis: | 1:16 |
| Rozměry balení: | 31,5 x 12 x 12 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, Dálkové ovládání |
| Aukštis: | 9 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
