Nuotoliniu būdu valdomas lenktynių automobilis Rally 1:10 baltas
Kód: L-5112Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas lenktynių automobilis su spalvinga, sportine grafika. Prezentuojamas modelis sukurtas 1:10 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai realistiškai. Automobilis tiesiai iš lenktynių trasos įgyvendins kiekvieno jauno lenktynininko svajonę. Nuotoliniu būdu valdomas lenktynių automobilis R / C teigiamai paveiks tinkamą įgūdžių vystymąsi, pavyzdžiui, automobilio valdymą vaikui, taip pat sustiprins koncentraciją ir padės plėtoti rankinius įgūdžius, vikrumą ir išradingumą.
Efektyvus ir lengvas žaislo dizainas bei galimybė nuotoliniu būdu valdyti yra tik kelios šio produkto privalumų. Automobilis pagamintas iš PVC, kuris atsparus žemai temperatūrai, deformacijoms, smūgiams ir sprogimams. Minkšti gumos ratai užtikrina puikų automobilio sukibimą su įvairiomis kelio dangomis.
Nuotolinis valdymas su lenktynių rinkiniu priima 2,4G, kas sumažina bet kokį trikdį žaidimo metu. Jis turi mygtukus, kurie valdo važiavimą į priekį - atgal, dešinėn - kairėn.
Kad jūsų vaikas galėtų mėgautis pramogomis, būtina nuotolinio valdymo pultą aprūpinti 2 x AA 1,5 V baterijomis. Automobilis skirtas vaikams nuo 14 metų.
Automobilio matmenys: 44 cm x 19 cm x 15 cm
Pakuotės matmenys: 55 cm x 24 cm x 20 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625589604 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Lenktynių automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 44 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,72 kg |
| Mastelis: | 1:10 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání, Automobilis |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 19 cm |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
