Didelė Blaze Storm šautuvas XXL putų kulkoms
Kód: L-6981Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška pistoletas putplasčio šaudmenims leidžia saugiai žaisti. Žaislas pagamintas iš sertifikuotų medžiagų, be aštrių kraštų ir galų.
Ginklas turi stabilų rankeną, todėl galite ginklą padėti ant žemės ir tiesiog paspausti gaiduką bei šaudyti. Milžiniškas dėklas leidžia greitai ištraukti šovinį ir greitą šūvį.
- Užvedimo mechanizmas: atskiri šūviai (spaudimas ant gaiduko - išleidžiama 1 kulka arba išleidžiama serija kulkų)
- Dėklas talpa: 20 šovinių
- Reikalingos baterijos: 8 x AA 1,5V (nėra komplekte)
Rinkinys apima:
- Putas su putų kulkomis
- Klasikiniai putų šoviniai 20 vnt.
- Putplasčio šaudmenys su siurbtukais 20 vnt.
Išmatavimai:
- Pistoletas 59 x 13 x 25 cm
- Pakuotė 67 x 15 x 30 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912728504 |
| Spalva: | oranžinė, Mėlyna |
| baterija: | 8 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 59 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 67 x 30 x 15 cm |
| Plotis: | 13 cm |
| Tipas: | Gelinių kulkų pistoletas, šaunamasis ginklas |
| Aukštis: | 25 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
