Šokantis dinozauras su kliūčių jutikliu, šviesomis ir garsais, žalias
Kód: L-19736Související produkty
Detailní popis produktu
Šokantis Dinosas Su Priešakų Jutikliu Šviesos Garso Žalias
Žalias šokantis dinozauras garantuoja begalinį linksmybių ir jaudulio srautą vaikams! Įjungus prasideda tikra šou - jis energingai juda paviršiumi, apšviečia jį spalvingomis šviesomis ir skleidžia riaumojančius garsus. Tada į sceną ateina linksma muzika, kurios ritmas suteikia dinozaurui dar daugiau gyvybės!
Bet tai dar ne viskas, ką siūlo šis nuostabus dinozauras. Jis turi išmanųjį kliūčių jutiklį, leidžiantį jam sklandžiai apeiti kliūtis ir keisti judėjimo kryptį. Dėl to kiekviena žaidimo akimirka kupina jaudinančių posūkių, o vaikai gali mėgautis saugiomis ir dinamiškomis akimirkomis.
Kitas patrauklumas yra dūmų efektas. Kai į specialią indelį ant dinozauro galvos supilame vandens, jis pradeda išskirti vandens garus, imituojančius dūmus. Šis papildomas efektas daro žaidimą dar realesnį ir jaudinantį.
Su šokančiu dinozauru kiekviena diena tampa nepamirštamu nuotykiu, kupinu džiaugsmo ir kūrybiškumo. Tai puikus būdas plėtoti vaizduotę ir įgyti naujų įgūdžių interaktyviu ir linksmu būdu.
Dinozauras veikia su trimis 3x 1,5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
Dinozauro matmenys:
25 cm x 22,5 cm x 11,5 cm
Pakuotės matmenys:
24 cm x 17,5 cm x 11,5 cm
Turi CE sertifikatą ir atitinka EN71 standartą. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interaktyvios žaislai |
|---|---|
| EAN: | 5905991011118 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 18 cm |
| Gyvūno tipas: | Dinozauras |
| Svoris: | 0,4 kg |
| Plotis: | 12 cm |
| Aukštis: | 24 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
