Šokantis dinozauras su kliūčių aptikimu, šviesomis ir garsais, rudas
Kód: L-19738Související produkty
Detailní popis produktu
Šokantis dinozauras Jutiklis kliūtims Šviesos Garso Rudas
Rudas šokantis dinozauras garantuoja begalinį linksmybių ir jaudulio šaltinį vaikams! Įjungus jis pradeda tikrą šou - energingai juda paviršiumi, apšviečia jį spalvota šviesa ir skleidžia riaumojimo garsus. Vėliau prisijungia linksma muzika, kurios ritmas suteikia dinozaurui dar daugiau gyvybės!
Bet tai ne viskas, ką siūlo šis nuostabus dinozauras. Jis turi išmanųjį kliūčių jutiklį, leidžiantį jam sklandžiai išvengti kliūčių keisdami judėjimo kryptį. Dėl to kiekviena žaidimo akimirka kupina jaudinančių posūkių, o vaikai gali mėgautis saugiais ir dinamiškais momentais.
Kita atrakcija yra dūmų efektas. Kai į specialią indą ant dinozauro galvos pilame vandenį, pradeda sklisti vandens garai, imituojantys dūmus. Šis papildomas efektas suteikia žaidimui naują dimensiją ir daro jį dar realesnį bei jaudinantį.
Su šokančiu dinozauru kiekviena diena tampa nepamirštamu nuotykiu, kupinu džiaugsmo ir kūrybiškumo. Tai puikus būdas plėtoti vaizduotę ir įgyti naujų įgūdžių interaktyviu ir įtraukiančiu būdu.
Dinozauras maitinamas trimis 1.5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
Dinozauro matmenys:
25 cm x 22,5 cm x 11,5 cm
Pakuotės matmenys:
24 cm x 17,5 cm x 11,5 cm
Turi CE sertifikatą ir atitinka EN71 standartą. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interaktyvios žaislai |
|---|---|
| EAN: | 5905991011132 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 18 cm |
| Gyvūno tipas: | Dinozauras |
| Svoris: | 0,4 kg |
| Plotis: | 12 cm |
| Aukštis: | 24 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
