Sportinis vežimėlis lėlytėms 2v1 su krepšiu juodos ir rožinės spalvos
Kód: L-7706Související produkty
Detailní popis produktu
Sportinis vežimėlis 2v1 bus puiki dovana mažai mergaitei, tinka kaip papildymas prižiūrint lėlę. Kiekviena mergaitė jausis kaip mama, vaikščiodama su savo lėle. Žaislas moko tarpasmeninės komunikacijos, empatijos ir atsakomybės už kitą būtybę principų.
Vežimėlis yra juodas su rožiniais taškeliais, o jo dizainas primena tikrąjį atitikmenį. Konstrukcija pagaminta iš tvirtų ir atsparių sidabrinių aliuminio vamzdžių, sujungtų su juodomis plastikinėmis dalimis. Aukštos kokybės plastiko naudojimas vežimėlio gamyboje užtikrina patogumą naudojant žaislą, o kartu su vežimėlio keturių siaurų ratų išdėstymu padidina važiavimo ir manevravimo lengvumą.
Į vežimėlį telpa apie 40 cm lėlė. Didelis privalumas yra maišelis su lipduku ir krepšys po vežimėliu, kuris leidžia laikyti ir transportuoti žaislams reikalingus daiktus, pavyzdžiui, vaikiškus drabužius ar buteliuką. Geriausia vežimėlio savybė yra ta, kad jis turi 2v1 funkciją. Jį galima naudoti kaip įprastą vežimėlį arba miesto vežimėlį.
Rinkinį sudaro:
- Vežimėlis 2v1
- tašė
- Skėtis
- padas
Vežimėlio matmenys:
- Vežimėlis: 44 cm x 33 cm x 67 cm
- Aukštis iki stogelio: 30 cm
- Rankenos aukštis: 67 cm
- Ratas: 15 cm
- Stogelis: 48 cm x 21 cm x 35 cm
- Stogelis viduje: 45 cm x 20 cm x 11 cm
- Krepšys: 23 cm x 18 cm x 11 cm
- Miestinis vežimėlis: aukštis 34 cm, plotis 17 cm, gylis 11 cm
Pakuotės dydis: 54,5 cm x 34 cm x 18 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802452969 |
| Spalva: | Černá, Růžová |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 44 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Maks. lėlės aukštis: | 40 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Priedai: | tašė |
| Rozměry balení: | 54,5 x 34 x 18 cm |
| Plotis: | 33 cm |
| Tipas: | Lėlių vežimėlis |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Kombinuotas |
| Savybės: | 2v1 |
| Aukštis: | 67 cm |
| Rankenos aukštis: | 67 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
