Trijų policijos motociklų rinkinys
Kód: MT1178Související produkty
Detailní popis produktu
Stilinga trijų policijos motociklų rinkinys su pull-back pavarą (atitraukimas atgal ir paleidimas) yra puiki žaislas mažiems motociklininkams. Motociklai turi apsauginį skydą, sireną ir bagažines, todėl atrodo kaip tikri policijos automobiliai. Jie pagaminti patraukliomis spalvomis – žalia, oranžine ir mėlyna.
SPECIFIKACIJA:
- Kiekis: 3 motociklai
- Motociklo matmenys: 15 × 9 × 5,8 cm
- Pakuotės matmenys: 39,2 × 16,6 × 6,6 cm
- Pavaros tipas: pull-back (sukimo momentas)
- Spalvos: žalia, oranžinė, mėlyna
- Medžiaga: Plastikas
- Amžius: nuo 3 metų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724007685 |
| Spalva: | oranžinė, Žalia, Mėlyna |
| Modelis: | moto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 15 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Pakuotės matmenys: | 39,2 × 16,6 × 6,6 cm |
| Plotis: | 5,8 cm |
| Aukštis: | 9 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
