Policijos sunkvežimis su automobiliukais 1:16 su šviesa ir garsu MT1341
Kód: MT1341Související produkty
Detailní popis produktu
Didelis policijos vilkikas su transportavimo rampe ir keturiais policijos automobiliais džiugins visus mažus veiksmų gerbėjus. Dėl šviesos ir garso efektų žaidimas atrodo dar realistiškesnis. Automobilis veikia inercijos principu, o viršutinę dalį galima lengvai atskirti. Policijos automobiliai gali būti išimami ir žaidžiami atskirai.
SPECIFIKACIJA:
- Mastelis: 1:16
- Tralo matmenys: 44 × 11 × 15 cm
- Pakuotės matmenys: 48 × 12 × 18,5 cm
- Funkcija: svorio jėga, šviesos ir garso efektai, atskiriama priedas
- Sudėtyje: 1 vilkikas + 4 policijos automobiliai
- Tinka vaikams: 3+ metų
Pakuotės turinys:
- 1× policijos vilkikas su transportavimo rampe
- 4× policijos automobilis
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724009313 |
| Spalva: | Bílá, Mėlyna |
| Modelis: | Krovininis automobilis, Policijos automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 44 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Mastelis: | 1:16 |
| Motyvas: | Policija |
| Pakuotės turinys: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 48 x 12 x 18,5 cm |
| Plotis: | 11 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
