Balansinis dviratis Mercedes Actros 3316TA baltas
Kód: L-19507Související produkty
Detailní popis produktu
Mercedes Actros 3316TA Balta
Odrážedlo yra multifunkcinė žaislas mažiems vaikams. Skirta vaikui, kuris jau sugeba savarankiškai atstoti kojomis nuo žemės. Žaislinis automobilis augs kartu su vaiku ir jo įgūdžiais. Odrážedlo yra idealus tiek namų naudojimui, tiek kieme ar sode.
Vaikiškas mini automobilis buvo sukurtas atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Ratlankiai, žibintai ir grotelės yra labai gerai apdirbti, kas žymiai prisideda prie teigiamų jausmų jaunojo vairuotojo. Pagamintas iš lengvo, plastikinio medžiagos, kuri yra labai atspari ir tvirta.
- Odrážėlio matmenys: 48,8 cm x 24,4 cm x 37,2 cm
- Pakuotės matmenys: 49 cm x 23 cm x 25,5 cm
- Maksimalus svoris: 23 kg
- Pakuotės svoris: 2 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | važinėjimo mašinos |
|---|---|
| EAN: | 5905991008828 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 49 cm |
| Svoris: | 2 kg |
| Plotis: | 23 cm |
| Aukštis: | 26 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
