Odrážedlo Mercedes Actros 3316TA mėlynas
Kód: L-19506Související produkty
Detailní popis produktu
Mercedes Actros 3316TA Mėlynas
Odrážedlis yra multifunkcinė žaislas mažiems vaikams. Skirta vaikui, kuris sugeba pats atstoti kojytėmis nuo žemės. Žaislas automobilis augs kartu su vaiku ir jo įgūdžiais. Odrážedlis idealiai tinka tiek namuose, tiek kieme ar sode.
Vaikiškas mini automobilis sukurtas atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Ratlankiai, žibintai ir grotelės yra labai gerai pagaminti, kas žymiai prisideda prie teigiamų mažo vairuotojo įspūdžių. Jis pagamintas iš lengvos, plastikinės konstrukcijos, kuri yra labai tvirta ir patvari.
Odrąžyklės matmenys:
- 48,8 cm x 24,4 cm x 37,2 cm
Pakuotės matmenys:
- 49 cm x 23 cm x 25,5 cm
Maksimalus svoris:
- 23 kg
Pakuotės svoris:
- 2 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | važinėjimo mašinos |
|---|---|
| EAN: | 5905991008811 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 49 cm |
| Svoris: | 2 kg |
| Plotis: | 23 cm |
| Aukštis: | 26 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
