Juodas-raudonas vaikiškas dviratis
Kód: L-12451Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas važiuoklė automobilio pavidalu skatins mažylį fizinei veiklai maloniu būdu. Važiuoklė yra aprūpinta vairu su signalizacija. Visas automobilis yra labai stabilus ir turi plačius ratus su guminiu kraštu, kad užtikrintų didžiausią vaiko saugumą.
- Odrážedlis tinka vaikams nuo 18 mėnesių.
IŠMATAVIMAI:
- Odrážedlo: 45 x 22 x 33 cm
- Sėdynės matmenys: 12 x 22 cm
- Vairo skersmuo: 16 cm
- Ratų skersmuo: 11 cm
- Aukštis nuo žemės iki vairo: 30 cm
- Aukštis nuo žemės iki sėdynės: 18 cm
- Pakuotė: 50 x 22 x 18 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | važinėjimo mašinos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905214973780 |
| Spalva: | Černá, Červená |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 47 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Svoris: | 1,4 kg |
| Rozměry balení: | 50 x 22 x 18 cm |
| Plotis: | 22 cm |
| Odrąžedlo tipas: | Automobilis |
| Transporto priemonės tipas: | Odrąžyklė |
| Savybės: | Lengvas |
| Aukštis: | 33 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
