Vaikiškas mikrofon su karaoke geltonai juodas
Kód: L-7570Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų mikrofonas yra lengvai laikomas rankose, todėl vaikai gali laisvai judėti dainuodami. Vaikai gali pasirinkti melodiją ir taip pat balsą, kuris jiems bus patraukliausias. Išvaizda mikrofono yra papildyta šviesos efektais ir dar labiau pagerins vaikų dainavimo pasirodymą.
Karaokės mikrofono funkcijos:
- 20 skirtingų melodijų
- 4 tipai garso efektų
- garsiakalbis
Išmatavimai:
- Mikrofono: 23 cm x 8 cm x 6 cm
- Pakuotė: 28,5 cm x 19 cm x 8,5 cm
Žaislas maitinamas "AA" tipo baterijomis (2 x 1,5 V) (nėra komplekte).
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški mikrofonai |
|---|---|
| EAN: | 5905214972912 |
| Spalva: | Černá, geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 23 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Rozměry balení: | - Rekomenduojamas amžius |
| Plotis: | 8 cm |
| Savybės: | Karaokė, Integruoti garsiakalbiai |
| Aukštis: | 6 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | Mikrofonas |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
