Nuotoliniu būdu valdomas cisternos sunkvežimis 1:24 su garsais ir šviesomis MT1393
Kód: MT1393Související produkty
Detailní popis produktu
Išsamiai apdorotas RC sunkvežimis su cisterna 1:24 masto džiugins visus mažus sunkvežių gerbėjus. Modelis, kurio ilgis 48 cm, pagamintas atsižvelgiant į realistiškus detalius, tokius kaip atidaromos durys, šviesos efektai ir variklio garsas.
Krovinys valdomas 2,4 GHz dažniu, kuris užtikrina stabilų signalą be trikdžių. Dėl 9 kanalų siūlomos pilnos važiavimo į priekį, atgal ir posūkio funkcijos. Metalinės kėbulo dalys suteikia automobiliui atsparumą ir tvirtą išvaizdą.
SPECIFIKACIJA:
- Automobilio ilgis: 48 cm
- Pakuotės matmenys: 69,6 × 20,5 × 10 cm
- Mastelis: 1:24
- Valdymas: 2,4 GHz, 9 kanalų
- Funkcija: važiavimas į priekį / atgal, kairėn / dešinėn, šviesos ir garso efektai, atsidarančios durys
- Medžiaga: plastikas + metalinės dalys (lydinys)
- Automobilio maitinimas: įkraunama baterija (pridedama)
- Įkrovimas: USB laidas
- Valdymo maitinimas: 2xAA
- Rekomenduojamas amžius: nuo 6 metų
Pakuotės turinys:
- RC cisterninis vilkikas
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- Įkraunama baterija automobiliui
- USB įkrovimo laidas
- Atsuktuvas
- naudojimo instrukcija
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724009832 |
| Spalva: | oranžinė, Šedá |
| Modelis: | sunkvežimis, Cisternos |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 6+ |
| Ilgis: | 48 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Mastelis: | 1:24 |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 8 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Dálkové ovládání, Otevírací dveře |
| Aukštis: | 12,5 cm |
| Valdymo pulto matmenys: | 14 x 10 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
