Vandens žaislas burbulams kurti linksmas krabas
Kód: R-ZDN.B6602Související produkty
Detailní popis produktu
Vandens krabas yra žaislas, kuris bus naudingas tiek vaikams, kurie mėgsta purkšti vandenį ir maudytis, tiek tiems, kurie nemėgsta vandens ir turi su juo susidraugauti. Rinkinys apima siurbtukus, kurių dėka galime lengvai pritvirtinti krabą prie vonios plytelių, vonios, vaikų baseino ar kitos vietos, tinkamos mažyliui.
Krabas lengvai naudojamas. Tiesiog paspauskite mygtuką ant burnos, pripildykite krabą vonios skysčio ir vandens mišiniu, tada krabas pradės kurti burbulus. Burbulų kūrimą lydi linksma melodija.
- Žaislas veikia su dviem 1,5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Išmatavimai: 24 x 16 x 8 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vandens žaislai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDN.B6602 |
| Spalva: | Bílá, Červená, geltona |
| baterija: | 1 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 24 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Gyvūno tipas: | Krabas |
| Svoris: | 0,5 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 8 cm |
| Tipas: | Putų mašina |
| Savybės: | Zvukové efekty |
| Aukštis: | 16 cm |
| Vandens žaislo tipas: | Putų mašina, Krabas į vonią |
| Množstevní sleva: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
