Vandens žaislas burbulams kurti - varlė
Kód: R-ZDN.B6604Související produkty
Detailní popis produktu
Vandens žaislas varlė kuriantis burbulus, skirtas vaikams nuo 18 mėnesių. Žaislas veikia su 2 x 1,5 V AA baterijomis - nėra komplekte. Varlė burbulams lengvai montuojama, jos gale yra 3 siurbtukai, leidžiantys ją lengvai ir tvirtai pritvirtinti prie sienos ar vonios. Varlės pilve yra skysčio talpa. Ji turėtų būti užpildyta vandeniu ir šiek tiek vaikiškos burbulų skysčio arba šampūno. Kuo daugiau skysčio ar šampūno pridėsite, tuo daugiau burbulų sukursite. Kai varlė įjungta, ji sukuria nuolatinį muilo burbulų srautą.
- Žaislas gali veikti 2 režimais. Pirmajame groja melodija ir formuojasi burbulai, antrajame formuojasi tik burbulai.
Išmatavimai:
- Žabė: 25,5 cm x 20 cm x 7 cm
- Pakuotė: 26 cm x 20 cm x 8,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vandens žaislai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDN.B6604 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 25,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Gyvūno tipas: | Žába |
| Svoris: | 0,5 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 7 cm |
| Tipas: | Putų mašina |
| Savybės: | Zvukové efekty |
| Aukštis: | 20 cm |
| Vandens žaislo tipas: | Putų mašina |
| Množstevní sleva: | Ano |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
