Elektrinis sunkvežimis Scania R-SERIE 4x4 rožinis
Kód: R-PA.HL698.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Scania R-SERIE yra išsamiai apgalvotas elektrinis sunkvežimis vaikams, kuris sužavės visus mažus kelių ir didelių mašinų mėgėjus. Su keturiais varikliais po 35W ir dviem akumuliatoriais 12V/7Ah siūlo pakankamai galios greitam važiavimui net ir šiek tiek sudėtingesniuose reljefuose. Dėl „soft start“ funkcijos startas yra sklandus ir saugus.
Šis modelis yra aprūpintas nuotolinio valdymo pultu 2,4 GHz, kuris leidžia pasirinkti iš trijų greičių ir turi saugos mygtuką STOP, skirtą momentiniam sustabdymui. EVA putų ratai užtikrina tylų ir patogų važiavimą, o LED žibintai priekyje prideda realistišką išvaizdą.
Viduje laukia patogus sėdynė, aptrauktas eko oda, su saugos diržais. Vaikas gali mėgautis pramogomis dėka integruoto MP3 grotuvo su Bluetooth, USB įvestimi ir garso efektų bei signalizacijos mygtukų tiesiai ant vairo. Nepamiršti melodijos, realistiški variklio užvedimo garsai ir baterijos būsenos indikatorius.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Varikliai: 4 × 35W
- Baterijos: 2 × 12V 7Ah
- Greitis: 2 į priekį / 1 atgal
- Krovumas: 40 kg
- Transporto priemonės svoris: 26 kg
- Svoris su pakuote: 31 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonė: 119 × 53 × 100 cm
- Pakuotė: 129 × 60 × 52,5 cm
- Šviesos aukštis: 13 cm
- Sėdynė: 22 × 35 × 37 cm (p × g × aukštis)
- Ratai: 23 × 8 cm
Įranga:
- minkšti Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- „Minkšto starto“ funkcija
- Atidaromos durys
- Saugos diržai
- Baterijos būklės indikatorius
- Nuotolinis valdymas (2,4 GHz, 3 greičiai, STOP mygtukas)
- MP3 grotuvas su Bluetooth ir USB įvestimi
- Garso efektas, kai variklis įsijungia
- Įmontuotos melodijos ir signalizacija ant vairo
- Pradėjimas mygtuku
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864944501 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 2x 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Scania |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 119 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 40 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 129 x 60 x 52,5 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 53 cm |
| Transporto priemonės tipas: | sunkvežimis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 100 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Garso pagreitis: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
