Elektrinis automobiliukas Buggy UTV-MX 24V 4x4 raudonas
Kód: R-PA.XMX-613.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Buggy UTV-MX su keturiais galingais elektriniais varikliais 60W ir 24V 7Ah baterija. Patogią kelionę užtikrins dideli putų EVA ratai, kurie kartu su varikliais įveiks reljefą ar neasfaltuotą paviršių.
Važiuoti tikrai palengvins muzikos pultas su įėjimais SD, MP3, AUX, USB ir Bluetooth bei priekiniai ir galiniai LED žibintai. Tarp kitos muzikos įrangos yra mygtukai su garsais ir signaliniu tonu ant vairo. Transporto priemonės apkrova yra iki 50 kg.
Naudojant nuotolinį valdymą, galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Automobilį galima valdyti tiek iš valdymo pulto, tiek naudojant akseleratoriaus pedalą. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x60W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- 2x greičiai į priekį
- 1x atbulinis greitis
- Transporto priemonės apkrova 50 kg
Išmatavimai:
- Transporto priemonės ilgis 142 cm
- Transporto priemonės plotis 87 cm
- Transporto priemonės aukštis 85 cm
- Pakuotės matmenys 150 x 82 x 46 cm
Įranga:
- Muzikos pultas: SD, MP3, AUX, USB, Bluetooth įvestis
- Mygtukai su garsais ir signalizacija ant vairo
- Durų atidarymas
- Saugos diržai
- Pakuotėje yra įkroviklis ir baterija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-613.CR |
| Spalva: | Černá, Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x60W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 40 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 142 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 34 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 1502 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 87 cm |
| Sėdynės plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 240W |
| Aukštis: | 85 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
