Elektrinis automobilis Turbo-S juodas - Išpakuotas - R-HL1518.CZ
Kód: SLEVA1334Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Turbo-S juodos spalvos. Elektrinis irautomobilis yra aprūpintas šviečiančiais priekiniais ir galiniais žibintais. Jame yra MP3, SD kortelės ir USB jungtis. Vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Norėdami išvykti į pasivažinėjimą, tiesiog patogiai įsitaisykite elektriniame automobilyje ir paspauskite mygtuką START. Rinkinyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas tėvams, kurį galite naudoti, kai vaikas dar nesugeba pats vairuoti automobilio.
Produktas turi Europos CE sertifikatą. Tinkama amžiaus grupė nuo 3 metų.
Elektrinio automobilio specifikacija:
Variklis: 2 x 12V / 16000RPM / 30W
Akumuliatorius: 2 x 6V / 4,5Ah / 20Hr
Pultas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos mygtukas STOP
Ratai: EVA putų ratai, skersmuo 33 cm, plotis 8 cm
Amortizatoriai: 2 x galiniai, 2 x priekiniai
Greitis: laisvas startas į priekį/atgal, 2 greičiai greitas/lėtas
Šviesos: LED, priekinės šviesos, galinės šviesos
Elektrinio automobilio įranga:
Garso pultas: MP3, FM radijas, įrašytos melodijos, SD kortelės įvestis, USB įvestis, AUX įvestis (galimybė prijungti mp3 grotuvą, išmanųjį telefoną), melodijų mygtukas ir signalizacija ant vairo
Įkrovimo indikatorius: TAIP
Pradžia: apšviestas jungiklis
Durų atidarymas: TAIP + durų užraktas
Laikymo rankena: sulankstoma rankena priekyje ir kiti ratai gale
Sėdynė: gylis 18 cm, plotis 37 cm, aukštis 29 cm, saugos diržai
Elektrinio automobilio matmenys:
Transporto matmenys:
ilgis - 101 cm
plotis - 63 cm
aukštis - 51 cm
Transporto svoris: 15,6 kg
Pakuotės dydis: 105,5 x 58,5 x 41 cm
Pakuotės svoris: 18,2 kg
Maksimalus svoris: 30 kg
Kita elektrinio automobilio įranga:
Instrukcijos + montavimo rinkinys
Įkroviklis 12V / 1000 mA
Pultelis,
Mini jack kabelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Išpakuota |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 33 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 101 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15,6 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 105,5 x 58,5 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 63 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 51 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
