Juoda elektrinė mašinytė Toyota Tundra
Kód: L-3864Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Toyota Tundra turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 7Ah. Įrangą sudaro sėdynė, aptrauktas eko oda, putų EVA ratai ir priekinis bei galinis LED apšvietimas. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 50 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įvestimi USB, MP3 ir Micro SD.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Greitis: 3-5 km/h
- Trys greičiai
- Amortizatoriai: 2x galiniai
- Krovumas: 50 kg
- Svoris: 27 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 134 x 82 x 76 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Pakuotė: 150 x 70 x 42 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Apšviestas viršutinis baras
- Muzikos pultas su USB, MP3, Micro SD, Radijas
- Klaksonas, iš anksto įrašytos melodijos
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Saugojimo erdvė
- Automatinis stabdys, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5902808158615 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Toyota Tundra |
| Licencija - prekės ženklas: | Toyota |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 27 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 150 x 70 x 42 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
