Elektrinis automobilis Toyota FJ Cruiser 4x4 baltas
Kód: R-PA.JJ2099.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota FJ Cruiser yra skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Jis turi keturis variklius su bendra galia 90W ir kartu su pūstomis EVA padangomis gali įveikti įvairias paviršiaus rūšis. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai, muzikos pultas su įėjimu AUX, USB, MP3, SD ir Bluetooth bei iš anksto įrašytos melodijos.
Nuotolinio valdymo pultas su dažniu 2,4GHz yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis ir saugos mygtuku STOP, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x15W priekiniai, 2x30W galiniai
- Baterija: 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Pavarų dėžė į priekį, atgal
- Transporto priemonės svoris: 14,5 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Transporto priemonės matmenys: ilgis 100 cm, plotis 64 cm, aukštis 71 cm
- Sėdynės: 36 x 18 x 21 cm
- Ratai: 25 x 11 cm
- Pakuotės matmenys: 99 x 56 x 30 cm
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Putų EVA ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Muzikos panelis: USB, MP3, AUX, SD, Bluetooth
- Išankstinė muzika ir variklio užvedimo garsas
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | PA.JJ2099.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x30W, 2x15W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 100 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 99 x 56 x 30 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 64 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 71 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
