Elektrinis visureigis Off-Road 3.0 rožinis
Kód: R-PA.JL213.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Off-Road 3.0 turi keturis variklius su bendra galia 140W ir bateriją su talpa 12V 14Ah. Patogią kelionę užtikrins putų EVA ratai ir sėdynė, aptraukta ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB ir AUX. Maksimalus automobilio svoris yra 30 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Transporto priemonę galima valdyti ir nuotoliniu pultu, kuris leidžia reguliuoti greitį, keisti važiavimo kryptį ir turi saugos mygtuką Stop skubiam sustabdymui. Automobilis yra aprūpintas automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Be to, saugumą užtikrina saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 14Ah
- Variklis: 4x35W
- Galia: 140W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 27,2 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Saugos diržai
- Muzikos pultas su USB, MP3 ir AUX
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio užvedimo garsas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 132 x 76 x 72 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 21 x 25 x 25 cm (h x p x v)
- Kola: 32 x 13 cm
- Pakuotė: 127 x 75 x 39 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941289 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 14Ah |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 132 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8-12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 27,2 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 127 x 75 x 39 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 76 cm |
| Sėdynės plotis: | 2x 25 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 72 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Funkciniai žibintai: | Priekinė, Galiniai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
