Elektrinis sportinis automobiliukas Rapid Racer juodas
Kód: R-PA.HL1618.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Rapid Racer su gražiais chromo priedais ir lengvu motyvu. Automobilis yra aprūpintas šviečiančiomis priekinėmis ir galinėmis šviesomis su originalia optika. Be to, yra aprūpintas jungtimi MP3 ir USB. Automobilis turi atsidarančias duris, dėl to vaikas lengvai pateks vidun ir išeis iš automobilio, o saugumui užtikrinti sėdynėje yra įrengtas saugos diržas.
Rinkinyje taip pat yra tėvų nuotolinio valdymo pultas, kurį naudosite, kai vaikas dar nesugeba pats vairuoti mašinėlės. Nuotolinis valdymas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Mašinėlė valdomas labai paprastai - tereikia koja paspausti akseleratorių, ir mašinėlė pajudės. Išėmus koją iš akseleratoriaus, mašinėlė automatiškai sustos.
- Automobilis yra dydžio, tinkamas vaikams nuo 1 iki 4 metų.
Savybės:
- Galia 2x12V/30W
- Baterijos 2x6V 4,5Ah
- 2x galiniai amortizatoriai
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Važiavimas į priekį ir atgal
- Įkrovimo laikas: 8 - 10 val.
- Transporto priemonės greitis: 3 - 6 km/h
- Krovumas: 30 kg
- Ilgis: 105 cm
- Plotis: 57 cm
- Aukštis: 55 cm
- Ratų matmenys: 24 x 8,5 cm
- Sėdynės matmenys: 37 x 21 cm
- Aukštis nuo žemės iki automobilio apatinio rėmo: 10,5 cm
- Pakuotės svoris: 19,5 kg
- Pakuotės matmenys: 106 x 60 x 37 cm
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB
- Mygtukas su melodijomis ant vairo
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | PA.HL1618.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Modelis: | Žemės greitas lenktynininkas |
| variklis: | 2x30W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 103 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 106 x 60 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 63 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 60W |
| Aukštis: | 58 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
