Elektrinis automobilis Range Rover HSE 4x4 baltas
Kód: R-DK-RR999.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover turi keturis galingus elektrinius variklius, putplasčio Eva ratus, kurie prisitaiko prie įvairių reljefo tipų. Automobilis tinka visiems vaikams iki 50 kg. Automobilio vidus yra gausiai įrengtas. Sėdynė yra minkšta, odinė ir siuvinėta. Muzikos pultas turi MP3, USB, Bluetooth, FM radiją ir signalizaciją. Kitas įrengimas yra priekiniai ir galiniai LED žibintai.
Elektrinis automobilis Range Rover yra saugus net ir jaunesniems vaikams. Atsargumo atveju, nuotolinio valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop.
Range Rover elektrinio automobilio specifikacija:
- Variklis: 4 x 45 W
- 2 režimai: variklis 2 arba 4 (mygtukas)
- Baterijos: 2 x 12V 7Ah
- - Nuotolinio valdymo pultas: 2,4 G
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 greičiai
- Putų ratai Eva
- Smūgio amortizatoriai: priekiniai, galiniai
- Šviesos: priekinės, galinės, lubų šviesos
Elektrinio automobilio Range Rover įranga:
- Garso panelis
- Naujas „SPORT“ režimo skydelis (transporto priemonės garsai paspaudus akseleratorių)
- Atminties kortelės įvestis
- AUX (mikrofono prijungimo galimybė)
- USB, Bluetooth, MP3, FM radijas, houkačka
- Start: raktas
- Sėdynė: ekologiška oda
- Saugos diržai
- Atidaroma priekinė variklio dangtis su saugojimo vieta
- Durų atidarymas
Elektrinio automobilio Range Rover matmenys:
- Transporto priemonės dydis: 147 cm x 90 cm x 65 cm
- Pakuotės dydis: 149 cm x 80 cm x 44 cm
- Maksimalus svoris: 50 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-RR999.BI |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 147 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 149 x 80 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 90 cm |
| Sėdynės plotis: | 53 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
