Elektrinis automobilis Range Rover Evoque rožinis
Kód: L-6594Související produkty
Detailní popis produktu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275995692 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | Range Rover Evoque |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 108 x 66 x 53 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
