Elektrinis automobilis Range Rover Evoque lakuotas raudonas
Kód: L-6591Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover Evoque yra tinkamas visiems automobilių mėgėjams. Automobilis yra dydžio, tinkamo vaikams nuo 1,5 iki 4 metų. Licencijuotas elektrinis automobilis su Range Rover ženklu, gali važiuoti ir neasfaltuota danga ar žole.
Elektrinis transportas atvyksta ant tyliai važiuojančių putų Eva ratų. Vaikas gali klausytis savo mėgstamos muzikos dėka garso panelės ir apšviesti kelią su LED šviesomis. Vaikas gali leistis į nuotykius greičiu nuo 3 iki 6 km/h.
Elektrinis automobilis Range Rover yra saugus net ir jaunesniems vaikams. Automobilis turi saugos diržus ir sklandų startą, tai reiškia, kad automobilis startuodamas "neskubės". Atsargumo atveju, nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop. Elektrinis automobilis skirtas vaikams nuo 3 metų. Dydžiu atitinka vaikams nuo 1,5 metų iki 5 metų, kadangi maksimalus automobilio svoris yra 30 kg.
Garso efektai:
- USB įvestis
- Bluetooth
- SD kortelės įvestis.
Nuotolinio valdymo pultas:
- 2.4 G
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Važiavimas į priekį, atgal, kairėn, dešinėn
Elektrinis automobilis Range Rover Evoque raudonas techniniai parametrai:
- galia 2x45W
- Baterija 12V 4,5Ah
- automatinė pavarų dėžė, 3 greičiai
- matmenys 108 x 66 x 53 cm
- greitis 3 iki 6 km/h
- Transporto priemonės svoris 17 kg
- maksimali automobilio apkrova 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover Evoque įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai (tylūs)
- nuotolinis valdymas 2.4 G
- priekiniai LED žibintai
- garso pultas - USB, Bluetooth, SD
Elektrinio automobilio matmenys: 108 x 66 x 53 cm
Pakuotės matmenys: 111 x 59 x 36.5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275995722 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | Range Rover Evoque |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 59 x 36,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
