Elektrinis automobilis Range Rover Discovery lakuotas juodas
Kód: L-9328Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis yra licencijuotas modelis iš Range Rover prekės ženklo. Automobilis turi du variklius su galia 45W ir bateriją su talpa 12V 7Ah. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir ekologiškos odos sėdynė. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su USB ir MP3 įvestimi. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą, atsidarančias duris ir saugos diržus. Maksimali apkrova automobilio yra 25 kg.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Greitis: 3 - 4,5 km/h (priklauso nuo apkrovos ir reljefo)
- Automobilio matmenys: 108 x 65 x 51 cm
- Važiuojamoji trukmė: 1 - 2 valandos
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- - maksimali apkrova: 25 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Savybės:
- EVA ratai
- Lakuotas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Ekologinės odos sėdynė
- Atidaromos durys
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai
- Muzikos pultas: USB ir MP3 įvestis
- Saugos diržai
- Automatinis stabdys, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas
- Avarinis sustabdymas nuotoliniame valdyme
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204753548 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 58 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 51 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
