Elektrinis automobilis Porsche Taycan Turbo S rožinis
Kód: R-PA.BDM0988.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pristatome jums modelį Porsche Taycan Turbo S dviem vaikams, elektrinį automobilį vaikams, kuris derina stilių, našumą ir saugumą. Šis automobilis yra puikus pramogų įrankis jūsų mažiesiems vairuotojams, teikiantis nepamirštamus įspūdžius ir valandų valandas pramogų.
Šio automobilio dizainas įkvėptas ikoninio Porsche Taycan Turbo S modelio, kas suteikia automobiliui autentišką išvaizdą ir jausmą. Dėl galingų variklių, kokybiškos konstrukcijos ir modernių funkcijų, Porsche atitinka visus reikalavimus saugiai ir smagiai kelionei.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 14Ah
- Variklis: 2 x 90W
- Galia: 180W
- Krovumas: 60 kg
- Svoris: 18,7 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės įranga
- Saugos diržai
- Nuotolinio valdymo pultas: Taip
- Ratų tipas: EVA putų ratai
- Funkciniai LED žibintai: Priekiniai
- Garso pultas: Taip
- Sėdynių talpa: Dvivietis
- Klakson: Taip
- Sėdynės medžiaga: Eko oda
- MP3 pultas
Pakuotės turinys:
- Baterija
- nuotolinio valdymo pultas
- Įkroviklis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864988253 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 24V 14Ah |
| Modelis: | Porsche Taycan Turbo S |
| Licencija - prekės ženklas: | Porsche |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Įranga: | nuotolinis valdymas, MP3, Sirenos garsai |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 122 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 18,7 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 126 x 65 x 30 cm |
| Plotis: | 90 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Garantija: | 2 metai |
| Integruotos melodijos: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
