Elektrinis automobilis Porsche Cayenne mėlynas
Kód: R-PA.BDM0990.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Porsche Cayenne turi du variklius su bendra galia 90W ir bateriją su talpa 12V 7Ah. Patogią kelionę užtikrins putų EVA ratai ir sėdynė, aptraukta ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, Bluetooth ir FM radiju. Maksimalus automobilio svoris yra 30 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriuo galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 13,4 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Saugos diržai
- Muzikos pultas su MP3, Bluetooth, FM radijas
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio užvedimo garsas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 104 x 63 x 54 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 34 x 20 x 28 cm (h x š x v)
- Ratai: 24 x 7 cm
- Pakuotė: 106 x 54 x 30,5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864988314 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Porsche |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Įranga: | nuotolinis valdymas, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 104 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 12m+ |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13,4 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 106 x 54 x 30,5 cm |
| Plotis: | 63 cm |
| Sėdynės plotis: | 20 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
