Elektrinis automobilis OFF ROAD Mountain baltas
Kód: R-PA.AHL011.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis OFF ROAD MOUNTAIN yra ideali transporto priemonė mažiems nuotykių ieškotojams, norintiems patirti tikrą off-road važiavimą. Dėl dviejų galingų variklių 2x35W užtikrinamas pakankamas našumas sklandžiam ir saugiam važiavimui. 12V 7Ah baterija garantuoja ilgą veikimo trukmę ir leidžia vaikui mėgautis važiavimu pilnai. Maksimalus automobilio svoris yra 25 kg.
Automobilis yra aprūpintas muzikos pultu su MP3, USB, SD kortele ir AUX įvestimi, kas leidžia groti mėgstamą muziką. Be to, jame yra garsiniai efektai, signalas ir iš anksto įrašytos melodijos.
Tėvai įvertins nuotolinį valdymą, veikiantį 2,4 GHz dažniu, kuris leidžia pasirinkti iš trijų greičių ir turi saugumo mygtuką STOP, leidžiantį automobilį nedelsiant sustabdyti.
Norint užtikrinti maksimalų komfortą, transporto priemonė yra aprūpinta ekologinės odos sėdyne su saugos diržais, kas užtikrina saugų ir patogų važiavimą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x35W
- Galia: 70W
- Krovumas: 25 kg
- Transporto priemonės svoris: 13,5 kg
- Pakuotės svoris: 16,5 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės matmenys:
- - ilgis: 94 cm
- Plotis: 54 cm
- Aukštis: 58 cm
- Sėdynė: 32 x 19 x 38 cm
- Ratai: 27 x 9 cm
- Pakuotės matmenys: 100 x 55 x 35 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Priekinis LED apšvietimas
- Atidaromos durys
- Muzikos pultas su MP3, USB, SD kortele, AUX įvestimi
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Nuotolinis valdymas su saugos mygtuku STOP
- EVA ratai geresniam sukibimui ir smūgių sugėrimui
- Minkšta sėdynė, aptrauktas ekologiška oda
Pakuotėje yra baterija, nuotolinio valdymo pultas ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983524 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 94 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 13,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 100 x 55 x 35 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 58 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Garso pagreitis: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
