Elektrinis automobilis OFF ROAD EXTREME 4x4 juodas 24V | 200W | 50 kg | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO oda - Išpakuota - S-XMX637-24V-BLACK
Kód: SLEVA1472Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis OFF ROAD su keturiais varikliais, bendra galia 200W, negali trūkti jokioje vaikų garaže. Automobilis varomas 24V 5Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 50 kg. Važiuodamas vaikas tikrai bus sužavėtas muzikos pultu su MP3, Bluetooth, USB, AUX, radiju ir SD kortelės įvestimi.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 5Ah
- Variklis: 4x50W
- Galia: 200W
- Krovumas: 50 kg
- Svoris: 14 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės matmenys:
- Voziklis: 105 x 63 x 70 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 37 x 18 x 23 cm
- Ratai: 28 x 9 cm
- Pakuotė: 106 x 62,5 x 32 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Apšvietimas viršutinės juostos
- Muzikos pultas su USB, radiju, MP3, AUX, Bluetooth, SD
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
Pakuotėje yra baterija, nuotolinio valdymo pultas ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V 5Ah |
| variklis: | 4x50W |
| Prekės būklė: | Naujas, Išpakuotas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai, Viršutinis skydas |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 106 x 62,5 x 32 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 63 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Aukštis: | 70 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
