Elektrinis automobilis FT-938 4x4 raudonas
Kód: L-15553Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp gausaus įrangos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su USB ir MP3 įvestimis.
Automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai
- Važiuojamoji trukmė: 1 valanda
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Greitis: 5 km/h
- Stabdys: Automatiškai nuėmus koją nuo pedalo
- Transporto priemonės ilgis: 128 cm
- Transporto priemonės plotis: 73 cm
- Aukštis: 80 cm
- - svoris: 18 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB ir MP3 įvestis
- Durų atidarymas
- nuotolinis valdymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991001812 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Rozměry balení: | 122 x 66,5 x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Variklio galia: | 180W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
