Elektrinis automobilis Mini Concept Aceman baltas
Kód: R-PA.JE1688.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mini Concept Aceman turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 9Ah. Įrangą sudaro sėdynė, aptraukta eko oda, putų EVA ratai ir priekinis bei galinis LED apšvietimas. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įėjimu USB, MP3, AUX ir su Bluetooth.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V / 9Ah
- Variklis: 2x20W priekinis, 2x35W galinis
- Galia: 110W
- Dvi greičiai
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 16,1 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 109 x 62 x 53 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynės: 32 x 18 x 25 cm (p x g x a)
- Ratai: 22 x 8 cm
- Pakuotė: 109 x 57 x 30 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Priekinės automobilio dalies apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3, AUX, Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Sklandus startas
- Baterijos įkrovimo indikatorius
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864946772 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 9Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mini |
| variklis: | 2x35W, 2x20W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip, 3-taškai |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 109 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 16,1 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 109 x 57 x 30 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 110W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
