Elektrinis automobilis Mercedes G63 6x4 24V baltas
Kód: L-16886Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes G63 atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp turtingo komplektacijos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Bluetooth ir su USB bei MP3 įėjimais.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterijos: 2 x 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Greitis: 2-6 km/h
- automatinė pavarų dėžė
- Automobilio matmenys: 149,5 x 85,5 x 72 cm
- Maksimalus svoris: 50 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, Bluetooth, MP3 įvestis
- Atidaromos durys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905884454930 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, 6x4, 24V |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 37 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Variklio garsai, Signalas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis, AUX laidas, Instrukcija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Rozměry balení: | 152 x 77,5 x 52 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
