Elektrinis automobilis Mercedes-Benz X-Class MP4 4x4 baltas
Kód: R-PA.XMX-606.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Mercedes-Benz atvyksta su žinomu modeliu X-Class. Šis automobilis yra absoliutus bestseleris, ir klausiate, kodėl? Jis turi MP4 ekraną, didelę bagažo erdvę ir daugybę kitų privalumų.
Automobilio vidus yra įrengtas juodos ekologiškos odos sėdyne, MP4 audio pultu ir mygtukais ant vairo. Automobilis turi šviesų jungiklį ir mygtuką variklio pasirinkimui (2 arba 4 varikliai).
Didelis EVA ratų užtikrins tylų ir niekuo netrukdomą važiavimą. Į bagažinę tilps visos mėgstamos žaislai, kadangi automobilio apkrova yra iki 50 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x 45W/12V
- Variklis 10 000 RPM (RS550PH)
- Pavaros jungiklis 2 arba 4 ratams
- Baterija 2x 12V/7 Ah
- Ratai 30 x 12 cm
- 2 x galiniai amortizatoriai
- 3 x pavara į priekį, 1 x pavara atgal
- Sėdynės matmenys 46,5 x 19 x 26 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Bagažo skyrius 57 x 27 cm
- Transporto priemonės matmenys 139 x 82 x 64 (ilgis, plotis, aukštis)
- Transporto svoris 29,5 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Putų Eva ratai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- MP4 muzikos pultas
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio garsai paleidžiant
- Juodos ekologiškos odos sėdynė
- Durų atidarymas
- Bagažo skyrius (atidaromas krepšys)
- Laikiklis galinėje automobilio dalyje transportavimui
- Apsauginė danga nuo dulkių automobiliukui yra komplekte
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-606.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 139 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 29,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 142 x 77 x 40,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 82 cm |
| Sėdynės plotis: | 47 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
