Elektrinis automobilis Mercedes Benz SLC 300 raudonas
Kód: L-9130Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra licencijuotas Mercedes-Benz prekės ženklas. Automobilis turi ratų iš tvirto EVA putplasčio, kuris yra tylus ir netrikdo važiavimo. Vaiko saugumą užtikrina automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iš karto po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo.
Automobilis turi patogią sėdynę iš minkštos ekologiškos odos, kuri turi saugos diržus. Be to, jis yra aprūpintas muzikos pultu su MP3 ir USB įėjimais, ir turi įrašytas melodijas. Transporto priemonė turi priekinį ir galinį LED apšvietimą.
Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas mygtukais, skirtais keisti važiavimo kryptį, greitį ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterijos: 2x6V 4,5Ah
- Automobilio matmenys: 105 x 62 x 43 cm
- Greitis: 3 - 5 km/h
- Važiuojamoji trukmė: 1 - 2 valandos (priklauso nuo apkrovos ir reljefo tipo)
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Automobilio svoris: 15 kg
Automobilio savybės:
- Saugos diržai
- Atidaromos durys
- Sėdynė iš ekologiškos odos
- EVA ratai
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas: MP3, USB ir iš anksto įrašytos melodijos įvestis
- Klaksonas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204751490 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 19 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 108 x 56 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 43 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
