Elektrinis automobilis Mercedes Benz GT raudonas
Kód: R-PA.HL-2588.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes Benz GT raudonos spalvos. Elektrinis ir automobilis yra aprūpintas šviečiančiais priekiniais ir galiniais žibintais. Jame yra MP3, SD kortelės ir USB jungtis. Norėdami išvykti į pasivažinėjimą, tiesiog patogiai įsitaisykite elektriniame automobilyje ir paspauskite START mygtuką. Rinkinyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas tėvams, kurį naudosite, kai vaikas dar nesugeba pats vairuoti automobilio.
Produktas turi Europos CE sertifikatą. Tinkama amžiaus grupė nuo 3 metų.
Mercedes Benz GT elektrinio automobilio specifikacija:
Variklis: 2x35W
Akumuliatorius: 12V4,4Ah
Pultas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos mygtukas STOP
Ratai: EVA putų ratai, skersmuo 22 cm, plotis 9 cm
Greitis: laisvas startas, į priekį/atgal
Šviesos: LED, priekinės šviesos, galinės šviesos
Elektrinio automobilio Mercedes Benz GT įranga:
Garso pultas: MP3, įrašytos melodijos, SD kortelės įvestis, USB įvestis, AUX įvestis (galimybė prijungti mp3 grotuvą, išmanųjį telefoną), mygtukas su melodijomis ir signalizacija ant vairo
Įkrovimo indikatorius: TAIP
Pradžia: šviesos jungiklis
Durų atidarymas: TAIP
Sėdynė: 19 cm gylio, 34 cm pločio, 26 cm aukščio, ekokožos
Elektrinio automobilio Mercedes Benz GT matmenys:
Transporto matmenys:
ilgis - 108 cm
plotis - 68 cm
aukštis - 48 cm
Transporto svoris: 12,3 kg
Pakuotės dydis: 109 x 54,5 x 33,5 cm
Pakuotės svoris: 16 kg
Maksimalus svoris: 30 kg
Kitos elektrinio automobilio Mercedes Benz GT įrangos detalės:
Instrukcijos + montavimo rinkinys
Korpusas
Įkroviklis su dioda
Nuotolinio valdymo pultas
Mini jack kabelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.HL-2588.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109 x 54,5 x 33,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
