Elektrinis automobilis BMW 507 Retro baltas
Kód: R-PA.SX1938.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis BMW 507 Retro baltos spalvos automobiliukas. Elektrinis irautomobiliukas yra aprūpintas šviečiančiais priekiniais ir galiniais žibintais. Jame yra MP3, SD kortelės ir USB jungtis. Vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Norėdami išvykti į pasivažinėjimą, tiesiog patogiai įsitaisykite elektriniame automobiliuke, ir tada paspauskite START mygtuką. Rinkinyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas tėvams, kurį naudosite, kai vaikas dar nesugeba vairuoti automobiliuko vienas.
Produktas turi Europos CE sertifikatą. Tinkama amžiaus grupė nuo 3 metų.
BMW 507 Retro elektrinio automobilio specifikacija:
Variklis: 2x35W
Akumuliatorius: 12V / 7Ah
Pultas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos mygtukas STOP
Ratukai: EVA putų ratukai, 23 x 8 cm
Amortizatoriai: priekiniai, galiniai
Greitumo lygiai: laisvas startas, 2x į priekį/atgal
Šviesos: LED šviesos, priekinės / galinės
Įranga elektrinio BMW 507 Retro automobilio:
Garso pultas: MP3, atminties kortelė, MicroSD, Mini Jack išvestis, USB
Pradžia: Apšviesta mygtukas
Durų atidarymas: TAIP
Sėdynė: juoda vėdinama oda, saugos diržai, 31 x 20 x 17 cm
Išmatavimai elektrinio automobilio BMW 507 Retro:
Transporto dydis:
ilgis - 117 cm
plotis - 54 cm
aukštis - 46 cm
Transporto svoris: 14,5 kg
Pakuotės dydis: 117 x 54,5 x 32,5 cm
Pakuotės svoris: 19 kg
Maksimalus svoris: 30 kg
Kita įranga elektrinio BMW 507 Retro automobilio:
Instrukcijos + montavimo rinkinys
Įkroviklis su dioda
Pultas
Korpusas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX1938.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 54,5 x 32,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 54 cm |
| Sėdynės plotis: | 31 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
