Elektrinis automobilis Mercedes Benz 300S Retro lakuotas juodas
Kód: R-LS618.EXL.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Licencijuotas vaikų elektrinis automobilis Mercedes S300 patrauks kiekvieno dėmesį. Jo unikalus dizainas pritrauks daugelio žmonių dėmesį. Elektrinis automobilis yra puikus būdas supažindinti vaiką su vairavimu. Taip pat tai puikus priedas vaikams pasivaikščiojimams ar laikui praleisti sode. Patogiam važiavimui automobilis turi EVA ratus, kurie puikiai tinka įvairioms vietovėms ir yra tylūs. Be to, ergonomiškai suformuota sėdynė iš PVC odos. Automobilis taip pat turi LED apšvietimą ir garso panelį. Dėl saugumo rūpinasi automatinis stabdys ir saugos diržai. Saugumą ir važiavimą gali prižiūrėti ir tėvai, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. Tinka vaikams nuo 3 metų.
Mercedes Benz elektrinio automobilio specifikacija:
Variklis: 2 x 35 W, 12000RPM, RS550S
Akumuliatorius: 12V 10Ah
Pultas: 2,4 GHz, 3 greičiai
Saugumo mygtukas STOP
Ratukai: EVA putų ratukai, skersmuo: 27 cm, plotis: 8 cm
Amortizatoriai: 2 x priekiniai
Greitis: laisvas startas į priekį/atgal
Šviesos: LED, priekinės
Mercedes Benz elektrinio automobilio įranga:
Garso pultas: MP3, FM radijas, Tf įvestis SD kortelei, melodijų mygtukai ant vairo, USB
Įkrovimo indikatorius: TAIP
Pradžia: jungiklis su variklio garsais
Sėdynė: PVC oda, ilgis 38 cm, plotis 20 cm, aukštis 20 cm, saugos diržai
Elektrinio Mercedes Benz automobilio matmenys:
Transporto dydis:
ilgis - 129 cm
plotis - 61 cm
aukštis - 48 cm
Transporto svoris: 17,5 kg
Pakuotės dydis: 133 cm x 62 cm x 37 cm
Pakuotės svoris: 21,5 kg
Maksimalus svoris: 30 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.LS618.EXL.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 27 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 129 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 133 x 62 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 61 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
